Srpen 2011

Tomorrow? School.

31. srpna 2011 v 11:56 | Terez. |  deníček
Tuhle písničku jsem neměla ráda, ale když se do ní zaposloucháte, zjistíte, že v ní něco je. ;)

Jinak zdravím. Zítra nám to zase začíná.. jaká paráda :). Nevím, jestli se mám těšit, nebo netěšit. Už od začátku nechci na novou školu, než si zvyknu a tak všecko prostě. Nikoho tam neznám a doufám, že si zamnou nesedne nějakej retard. Ty dva dny budou stejně v pohodě. Utečou jako voda a od pondělí už začně učení. Už se vidím v matice, totálně to nebudu dávat :D a o francouzštině ani nemluvím.. ta moje výslovnost. Bonjour, merci. Ano! umím 2 slovíčka :D. Ono to třeba půjde, když nebudu líná a budu se učit. Jenže to bych nesměla mít facebook..já ho stejně brzo zruším, aspoň prozatím. Nechci hned první rok plavat. :D No a co vy? Jak se těšíte? :) Já půjdu dokoukat film Miluji tě k sežrání a pak se mrknu na učebnici francouzštiny, celkem mě to láká :D. Měla bych spíš na matiku, ale pšt :). Mějte se a užijte si poslední den prázdnin. Bonjour amis.

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/295769_227610020620474_100001144328258_600469_6793898_n.jpg
přívěšek z Chorvatska, hodně jsem si ho oblíbila.

Sometimes - dostaneme od světa facku,Every time - musíme bojovat.

26. srpna 2011 v 9:05 | Terez. |  deníček
No bezva, toho nadpisu si nevšímejte, momentálně mám úplně vymazanej mozek a nevím, co bych napsala. Jo chtěla jsem napsat, když jsem přijela z Chorvatska, jak vidíte.. moje lenost je něco hroznýho. Nebudu tady vypisovat, jak to bylo skvělý.. je přece jasný, že jsem si to užila. Jinak další věc, celkem dost se nám to krátí, už za týden, nebo nějak tak jdeme zase do tý ohavný budovy jménem ŠKOLA. Abych pravdu řekla, nechce se mi.. asi nikomu, já vím, ale já mám k tomu jiný důvody. Všichni se tam netěší, protože se budou muset zase učit, jasně, na to se taky nětěším, ale momentálně mám problém s tím, že tam vlastně nikoho neznám. Nevím, s kým si sednu, nebo tak, ale na druhou stranu se i těším, že poznám nové lidi a přes všechnu tu nudu.. Ikdyž poslední dobou si užívám, chodím každý den k vodě s bráchem a dalšíma skvělýma lidma. V tomlhe vedru by se člověk upekl, ještě že mám řeku před barákem. :D No fajn, zase mizím.. něco málo sem napsala. Tak se mějte a užívejte ještě poslední dny prázdnin. :)

Pretty_little_liars_2_by_divagfx_large
↑ pretty little liars, naprosto úžasnej seriál. jen mě vadí to čekání na nový díly. :D

Poštovani, Hrvatska

9. srpna 2011 v 11:10 | Terez. |  deníček
Aloha.. jak se vede? mě celkem na nic, ale co, nebudu si kazit náladu. Večer jedu do Chorvatska a tam si to holdám užít. Jenže.. já to nemůžu jen tak nechat být, jsem děsně žárlivá, jen když vidím, že mu dá někdo blbý LÍBÍ SE MI.. grr:/ nesnáším se za tohle.. Ale co, jeden člověk jednou řekl: Nestrácej čas s tím, kdo ho nechce strácet s tebou. Jenže to bych pak nemohla být s nikým. Přijde mě, že poslední dobou na mě čím dál víc lidí kašle. Občas přemýšlím, proč jsem na tomhletom světě, to asi každý, ale já až moc často. Na druhou stranu, jsem ráda, že jsem na tomto světě, ale dnes ne. Bože, co to tu melu za kraviny. Měl to být článek věnovaný Chorvatsku a místo toho si tady vylívám zlost. Jo, tady to je.. jak jedna blbá věc dokáže změnit náladu. No nic ozvu se nejspíš až příští středu. Tak se tady mějte a já se jedu opálit k moři. P.S.: Jedu až večer, ale co. Nazdárek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
↓ Obrázek z filmu 'Život jde dál', doporučuji kouknout. Ze začátku mě moc nezaujmul, ale později je to vážně krásný. Však jen koukněte. Navíc tam hraje ten nejroztomilejší herec -Timothy Olyphant, nelíbí se vám? No a? Každý má přece jiný vzory :).↓
http://data.whicdn.com/images/12085323/1301960376956_f_large.jpg?1310916549
Na závěr něco, co mi teď dohrálo. ;) Jen text..
-----------
How could this happen to me
I made my mistakes
I've got no where to run.. ♫♪
(Simple Plan-Untitled)

grafika 02

8. srpna 2011 v 18:00 | Terez. |  vytvářím
tentokrát jen s Ashley Tisdale :)
grafika mi moc nejde, proto dělám obyč. designy.
prosím nekopírujte!

avatars:

Living is easy with eyes closed.

7. srpna 2011 v 19:37 | Terez. |  deníček
Další nudný prázdninový den skoro zamnou. Vážně už nevím, co pořád dělat. Denodenně sedím u PC, sleduju Přátelé, nebo O.C., když ne O.C. tak Buffy, no.. a jaksi to teď tak nějak mixuju. Vždycky někde skončím, nevím kde, tak sleduju zase od začátku. Před chvílí jsem se dokoukala na Moderní Popelku, ten film můžu vidět pořád a nikdy mě neomrzí. Miluju filmy s Hilary Duff, mám ji ráda. Mimo sledování seriálů a filmů klikám na ikonku "facebook", nebo "youtube". Nic jinýho, prostě nechápu, co jsem dělala, když jsem byla menší. Jo.. už vím, byla jsem pořád na blogu. Pořád vzpomínám na můj první blog.. Byla jsem vždycky první.. za den přes 200 článků, nedělalo mi to problém. Když jsem včera lehla do postele zamyslela jsem se, jaká jsem vlastně byla.. Vždycky jsem sháněla SB a vybírala jsem si. Nechápu, jak jsem to mohla dělat. Nikdy jsem se nezamyslela nad tím, jak bylo těm, který jsem si nevybrala. Každý přece nemá dokonalý blog. Mimochodem, pořád hledám SB a beru všechny. Dnes jsem balila, v úterý odjedu na tábor, konečně. Jen doufám, že mám všechno. Kufr musí mít 20 kilo.. naštěstí má 19 :D. A když jsme tak vytáhli váhu, všichni jsme se zvážili. Jo, neměla jsem na to stoupat, protože od tý doby, co jsem byla u dotorky jsem hodně stloustla. Jo, všici mi říkaj ať jím, že jsem hubená jak něco, ale nejsem.. VÁŽNĚ nejsem. No co, nechám to bejt. Už bych mohla přestat mlet, dneska jsem se rozepsala. Tak se mějte a hezký večer.
http://data.whicdn.com/images/12059644/tumblr_ld2nkqwmoC1qf7ikto1_r1_500_large.jpg?1310849178

řetězák 03

5. srpna 2011 v 13:54 | Terez. |  řetězáky
1. Jméno: Tereza
2. Vaše nálada: tak nějak.. normální :D
3. Kolik je hodin? 13:32
4. Narozeniny: v červnu :P
5. Jméno tvých rodičů: to jsem psát nemusím;)
6. V kolika letech tě měli rodiče: to vědět nemusíte:D
7. Kolik měříš: 165,5 cm;)
8. Tvoje číslo boty: to číslo je velký;):D
9. Styl oblečení: kdo mě zná, ví :)

Real girls aren't perfect. Perfect girls aren't real.

4. srpna 2011 v 8:36 | Terez. |  deníček
Aloha. jsem zpět ;) po delší době, ale jsem. Vůbec mě blog nebavil, nevím co jsem vkládat atakdál. Řekla jsem si, že aspoň ten článek denně bych sem dát mohla, stejně to nesplním :). No jinak jak užíváte prázdniny? já teda moc skvěle ne, celý dny sedím doma u PC, sleduju filmy a seriály.. momentálně Přátelé. Chodím ven, když mě omylem napíše nějaká kamarádka, protože nemá s kým jiným jít. Jo a takovej je život :P. V úterý jedu na tábor..konečně vypadnu z tady toho hnusnýho města.
A kde jste byly vy dámy? :) Pochlubte se.. a já zatím mizím, páč tu píšu totální koniny :D. Bonjour.
HP, něco dokonalýho, kdo nečetl o hodně přišel ;). Vím, někdo to třeba nemusí, ale je to o hodně lepší než film, alespoň pro mě :).